Club info

Rugbyclub The Vets is een kleine gezellige club in het zuiden des lands. Hieronder vind je een overzicht van wat feiten over de club:

Terrein

Sportpark Den Dries
Pastoor Heerkensdreef 16, Valkenswaard
Routebeschrijving

Het rugbyveld ligt tussen de voetbalvelden van SV Valkenswaard en de hockeyvelden van HOD.
Parkeerplaats P2 op de Heerkensdreef.

Contactgegevens

E-mail
info@vets.nl 

Postadres
Postbus 597
5550 AN Valkenswaard

Bestuur

Voorzitter
Joost van Traa – voorzitter@vets.nl

Secretaris
Mariëlle Huiskes – secretaris@vets.nl

Penningmeester
Maarten Scheffers – penningmeester@vets.nl

Wedstrijdsecretaris
Joep Knook – wedstrijdsecretaris@vets.nl

Jeugdcoördinator
Patrick Duis – jeugd@vets.nl

Technisch onderhoud & beheer kantine
Hans van Dijk

Bar beheer
Mark Duffhuis – bar@vets.nl

Scheidsrechterzaken
Dirk Lemmens – scheidsrechterzaken@vets.nl

Sponsoring

Sponsor Site

PR & Activiteiten

Daniëlle van Rens – activiteiten@vets.nl

Website

Joost van Traa – joost@vets.nl